Wynajem auta w Krakowie

Wypożyczalnie samochodów w Krakowie

Wynajem auta w KrakowieKorzystając z internetowej wyszukiwarki samochodów pod wynajem w Krakowie lub okolicach dowiedzieć się możemy, że przykładowymi wypożyczalniami oferującymi swe usługi w tym zakresie są: Pro Rent, Marco, FM Cars, YourCar czy RentCars. W zależności od dostępności samochodów w danej lokalizacji, taka wypożyczalnia zostanie nam przydzielona.

Przykład wynajmu auta w Krakowie

By wynająć auto w Krakowie lub innej lokalizacji, wystarczy wybrać w wyszukiwarce miejsce wynajmu, np. Kraków, Centrum; określić datę wynajmu oraz godzinę, kiedy auto ma zostać podstawione. W następnej kolejności wybieramy miejsce, w którym auto będzie zwrócone (oraz datę i godzinę tej czynności). Można wybrać tę samą lokalizację, z której wypożyczało się samochód lub określić inne miejsce zwrotu, np. Kraków, Lotnisko-Balice.

Po wciśnięciu przycisku „Szukaj”, osoba zainteresowana zobaczy całą gamę samochodów gotowych do wypożyczenia we wcześniej wybranej lokalizacji. Może się na przykład okazać, że będzie to Fiat Panda bez limitu kilometrów i dodatkowych opłat (oprócz kaucji), a jego rezerwacja online na 24 godziny wyniesie 135 złotych. Jest to oczywiście przykładowa cena za wynajem auta w Krakowie – będzie ona się różniła w zależności od wybranego modelu samochodu, jego wyposażenia dodatkowego oraz liczby dni wynajmu.

Inne lokalizacje z możliwością wynajmu samochodów

Wynajem auta w KrakowieW najbliższych okolicach Krakowa, na terenie województwa małopolskiego i śląskiego występują również inne lokalizacje, w których wypożyczalnie udostępniają odbiór i zwrot pojazdów. Dla przykładu wymienić można takie miejscowości jak: Mysłowice, Wadowice, Bochnię, Olkusz, Chrzanów, Jaworzno, Skawinę, Będzin, Zawiercie, Sosnowiec, Dąbrowę Górniczą.